BĘDZIESZ CZĘŚCIĄ MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW OŚWIETLENIOWYCH DLA BRANŻY WYSTROJU WNĘTRZ.

Warsaw Home Light to największe tego typu wydarzenie w Polsce, w którym udział wezmą wystawcy z Polski i z zagranicy. Targi wyróżnia dostępność ogromnej, największej w Polsce powierzchni wystawienniczej, dającej wystawcom najlepsze, bo wręcz nieograniczone możliwości prezentacji swojej oferty.

Stoisko Helam
Stoisko na targach światła

ZAPREZENTUJESZ SWOJE PRODUKTY I USŁUGI TYSIĄCOM KONSUMENTÓW

Baza potencjalnych odwiedzających Warsaw Home Light to dziesiątki tysięcy gości z kraju i zagranicy. To tysiące Twoich potencjalnych klientów! Biorąc udział w targach, w charakterze wystawcy, masz aż trzy targowe dni na pokazanie im swoich produktów i usług. A to nie wszystko. Dzięki szerokiej kampanii promocyjnej oraz dużemu zainteresowaniu mediów Twój brand dotrze także do setek tysięcy ludzi w Polsce i zagranicą.

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU

W biznesie nie możesz pozwolić sobie na stanie w miejscu. Podczas szkoleń, seminariów i konferencji branżowych zdobędziesz cenną wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać w praktyce, a odwiedzając nasze targi odkryjesz najnowsze rozwiązania sprzętowe i produktowe.

Stoisko na targach informacje
Nowodvorski stoisko światła

NAWIĄŻESZ CENNE KONTAKTY BIZNESOWE

Podczas Warsaw Home Light przeprowadzisz rozmowy i zbudujesz cenne relacje biznesowe, które zaowocują nowymi kontraktami. Targi to jedyna taka okazja by nie tylko zbudować bazę nowych klientów, ale także by usłyszeć o ich potrzebach, co pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie oferty do oczekiwań odbiorców, co w efekcie wpłynie na zwiększenie zysków firmy.

Stoiska zabudowa Ptak Warsaw Expo

Dedykowana zabudowa targowa

Sprawdź ofertę indywidualnej zabudowy targowej, którą oferuje Ptak Warsaw Expo. Skorzystaj ze sprawdzonej oferty zgodnej z najnowszymi trendami w preferencyjnej cenie.

Zobacz więcej

Dodatkowa oferta marketingowa dla wystawców

Sprawdź dodatkową ofertę marketingową dla wystawców, którą oferuje Ptak Warsaw Expo.

Zobacz więcej
Katalog usług marketingowych
Stoisko Helam

Profil odwiedzającego

  • Projektanci i Dekoratorzy Wnętrz
  • Architekci
  • Właściciele i menedżerowie showroomów
  • Menedżerowie oraz właściciele przedsiębiorstw oświetleniowych
  • Właściciele i menedżerowie firm z poza branży
  • Firmy specjalizujące się w oświetleniu środowiska smart home
  • Klienci indywidualni